Poczuj się, jak w parku jurajskim

Poczuj się, jak w parku jurajskim

Jak widać twórcy gry Sama i Maxa nie próżnują dzisiaj tego dobitnym dowodem jest ich nowa gra, o której każdy zapewne słyszał. Jurassic Park to nic innego jak odświeżenie filmów o parku jurajskim, gra jednak stanowi nie tylko samą akcję znajdują się w niej również liczne elementy zręcznościowe i logiczne. Takie swoiste połączenie to prawdziwie wybuchowa mieszanka, która w tym wypadku, sprawdzi się doskonale.

Na pewno każdy z nas nie pożałuje kilku godzin spędzonych nad tą grą, czuć, bowiem ten wspaniały klimat jaki dają dinozaury, a gra naprawdę jest zbliżona do filmowego pierwowzoru. Jest to dopiero pierwsza odsłona odcinkowej serii gier i warto czekać na kolejne produkcje tego typu, zwłaszcza że grafika niczym nie odbiega od dzisiejszych wysokich standardów, pomysł na grę okazał się, jak najbardziej trafny, i to był strzał w dziesiątkę.

Poziom trudności w grze został wyważony, więc każdy sobie poradzi z tym cennym produktem. Jeśli lubimy klimaty filmowe to gra na pewno przypadnie nam do gustu.

Post a Comment