Gry w sieciowej dystrybucji

Gry w sieciowej dystrybucji

Coraz częściej gry przestają wychodzić jako osobne oddzielne pudełkowe wersje, coraz więcej twórców gier decyduje się na platformę sieciowej dystrybucji takiej jak Steam. Nic, więc dziwnego, że Shank, który był prawdziwym hitem dostępnym właśnie w ten sposób doczekał się swojej bezpośredniej kontynuacji.

Shank 2 to jednak nie tylko nowe misje i dalsza część jego krucjaty, znacząco zmieniła się koncepcja graficzna, która w tym wypadku została bardziej ulepszona, nie ma tu już miejsca jakiś straszny klimat, gra nadal jest utrzymana w typowo komiksowo- kreskówko-wym stylu co jest jest dużym plusem.

Grafika nadal jest jednak 2D co również daje jej również duży plus oprócz broni palnej bohater używa różnego rodzaju mieczy, noży i wszelakiej broni białej. Elementy otoczenia również można w pełni wykorzystać do pokonywania maści różnych przeciwników. Ważną nowością jaką posiada gra jest tryb Survival, w którym to kilku graczy odpiera kilka fal atakujących wrogów zarówno lokalnie jak i za pośrednictwem sieci.

Post a Comment